Paczkomaty na terenie gminy Głubczyce

0

#PaczkoMasz – Postaw Paczkomat w gminie Głubczyce!

Paczkomaty na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast. Dzięki nim możemy szybko odebrać paczkę, złożyć reklamację czy nawet załatwić swoje sprawy urzędowe. Dodatkowo zakres usług stale się powiększa m.in. o współpracę ze sklepami i firmami, czy powstawaniem tzw. Lodówkomatów. Owocuje to dla konsumenta wygodą i co ważniejsze niższymi cenami.

W naszych Głubczycach znajdziemy co najmniej kilka takich urządzeń. Przez rosnące zapotrzebowanie, Polska firma InPost rozpoczęła akcję montażu Paczkomatów w mniejszych miejscowościach oraz wsiach. Projekt #PaczkoMasz ma na celu postawienie wspomnianych wcześniej punktów odbioru w miejscowościach położonych dookoła Głubczyc.

Sam proces jest bardzo prosty: po zgłoszeniu miejsca, gdzie miałby powstać nowy Paczkomat (pierwszy w Bogdanowicach), następuje głosowanie internetowe na wybraną lokalizację, w wyniku czego firma montuje nowe urządzenie. Link oraz dodatkowe informacje dot. głosowania na nowy Paczkomat znajdziecie państwo na nowo utworzonej stronie na Facebooku „PaczkoMasz – Postaw Paczkomat w gminie Głubczyce”.

Zachęcam Państwa do wspierania projektu poprzez głosowanie, a także wskazywanie nowych miejsc, gdzie w przyszłości takie urządzenia mogą powstać.

Tobiasz Gużda

Poprzedni artykułDzień Patrona Szkoły Podstawowej nr 2 w Głubczycach
Następny artykułMiasteczko rowerowe już dostępne
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804