Życzenia noworoczne

0

Z całą pewnością rok 2021 nie należał do tych najmilej wspominanych. Jak wielu z nas, ciągle sięgam pamięcią do 2019, w którym nie było „covida”, można było się spotykać w zasadzie bez ograniczeń, wyjeżdżać gdzie tylko się chciało w miarę zasobności „portfela”. Było po prostu normalnie.

W porównaniu do roku 2020 rok 2021 i tak wypadł zdecydowanie lepiej. Nauczyliśmy się sprawniej funkcjonować z wszechobecną pandemią, choć coraz mocniej dawała i ciągle daje o sobie znać inflacja z niekończącymi się podwyżkami cen. Sytuacja na wschodniej granicy, narastająca atmosfera napięcia między mocarstwami, wyścig zbrojeń… To nie nastraja pozytywnie. Jednak czas biegnie nieubłaganie i już niebawem wkroczymy w kolejny, tym razem 2022 rok.

W związku z tym chciałbym złożyć wszystkim mieszkańcom naszej gminy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, abyśmy potrafili w całym tym „rozgardiaszu” wyjść na prostą, zachować spokój i zdrowy rozsądek, będąc dobrej myśli a przede wszystkim wytrwać w zdrowiu, którego Państwu i sobie najbardziej życzę.

Niech nadchodzący rok przyniesie wszystkim wiele radości, satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym. Szczęśliwego 2022 roku!

Mateusz Kitka
redaktor TG

Poprzedni artykułGłos Głubczyc / 2022 styczeń
Następny artykułPCPR poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804