Międzynarodowy Turniej Badmintona Austria U 17 International

0

Sukces naszej zawodniczki na zawodach w Austrii

Nasza zawodniczka Maja Janko nie zwalnia tempa w dniach 08-10.10.2021 r. brała udział w Turnieju Austria U17 International 2021, gdzie wywalczyła złoty medal w grze podwójnej z Julią Wójcik (Beninca UKS Feniks K-Koźle) oraz brązowy krążek w grze pojedynczej.

Gratulacje!

LKS Technik

Poprzedni artykułPieniądze z ZUS możesz dostawać na konto – szybko i bezpiecznie
Następny artykułGrand Prix Juniorów w Zielonce
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804