Policja poszukuje dwóch zaginionych nastolatek

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach prowadzą poszukiwania za Vanessą Bawełek oraz Karoliną Grudniewską.

Z informacji jakie uzyskała redakcja wynika, że dziewczyny odnalazły się całe i zdrowe w Głubczycach.

Niepełnoletnie dziewczyny, 10 lipca 2021 r. ok. godz. 11:00, opuściły swoje miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z opiekunami prawnymi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Vanessy i Karoliny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach tel. 47 862 22 03 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Małoletnie w dniu 10.07.2021r. ok. godz. 11.00  opuściły swoje miejsca zamieszkania  i prawdopodobnie razem oddaliły się nie nawiązując kontaktu z opiekunami prawnymi.

Zaginione

Vanessa Bawełek

Vanessa Bawełek

Urodzona 20 lutego 2005r.
Zamieszkała: Głubczyce

Rysopis: ok. 150 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, brunetka o długich prostych włosach, oczy niebeskie. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie i czarną bluzę dresową z napisem Adidas, białe buty z napisem Adidas, oraz posiadała ze sobą czarny plecak  z białym napisem Nike.

Karolina Grudniewska

Karolina Grudniewska

Urodzona  1 listopada 2004r.
Zamieszkała: Głubczyce

Rysopis: ok. 165 cm wzrostu , średniej budowy ciała, włosy długie ciemne, proste, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne leginsy i czarną koszulkę z napisem Adidas oraz białe buty  z napisem Nike.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Vanessy i Karoliny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Głubczycach tel. 47 862 22 03 lub najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Źródło: https://glubczyce.policja.gov.pl/

Poprzedni artykułGłubczycki Lew dla Agnieszki Franków-Żelazny
Następny artykułFunkcjonariuszka raciborskiej jednostki penitencjarnej pomogła zapobiec samobójstwu mężczyzny
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804