Międzynarodowy sukces badmintonistki Technika Głubczyce Mai Janko


W dniach 25-27.06.2021r. w Serbii w miejscowości Novisad odbył się duży Międzynarodowy Turniej Badmintona Serbian U17 & Youth International.

W turnieju wzięło udział ok. 300 zawodników z 15 krajów całej Europy. W składzie Polskiej Ekipy znalazła się zawodniczka Technika Głubczyce Maja Janko. Maja odniosła duży sukces zdobywając w kategorii U15 dwa medale, złoty w grze pojedynczej pokonując w finale reprezentantkę Ukrainy i srebrny medal w grze mieszanej grając w parze z kolegą z ekipy Mikołajem Morawskim ulegając jedynie w finale parze mieszanej z Rumunii.

Maja w tym turnieju wystąpiła również w w wyższej kategorii wiekowej U17, gdzie także spisała się bardzo dobrze zajmując piąte miejsce w grze pojedynczej przegrywając w walce o półfinał z reprezentantką Bułgarii i piąte miejsce w grze mieszanej tym razem grając w parze z Sebastianem Pinkowiczem – ulegając w walce o półfinał parze mieszanej z Turcji.

Serdecznie gratulujemy naszej zawodniczce.

LKS Technik

Poprzedni artykułMolekularny nadzór epidemiologiczny nad COVID-19
Następny artykułZostałeś tatą? Skorzystaj z urlopu ojcowskiego
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804