Pierwszego czerwca siedzibę Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Tacy Sami” w Głubczycach odwiedził przedstawiciel Wojewody Opolskiego Dyrektor wydziału polityki społecznej i zdrowotnej Pan Mieczysław Wojtaszek.


Pan Dyrektor Wojtaszek wraz z Panem Krzysztofem Tkaczem Dyrektorem ds. Finansowo -Administracyjnych Top Farms Głubczyce która jest właścicielem siedziby Stowarzyszenia, złożyli życzenia podopiecznym z okazji dnia dziecka.

Pan Dyrektor Wojtaszek w imieniu Wojewody Opolskiego Pana Sławomira Kłosowskiego na ręce Wiceprezesa Stowarzyszenia Krzysztofa Hajdy przekazał dla dzieci ogromny kosz słodkości jak również tak istotne w czasie pandemii środki bezpieczeństwa w postaci płynów dezynfekujących, rękawiczek jednorazowych i maseczek ochronnych. Pan Dyrektor przekazał, że Pan Wojewoda bardzo bacznie przygląda się naszej działalności, podziwia osiągnięcia jak również wyraża chęć współpracy i wspierania Stowarzyszenia „Tacy Sami”.

Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi i Panu Wojewodzie za zauważenie naszego wydawało się bardzo lokalnego a jednak coraz bardziej rozpoznawalnego przedsięwzięcia jakim jest działalność Stowarzyszenia „Tacy Sami”.

Krzysztof Hajda

Poprzedni artykułSłońce radość uśmiech – Dzień Dziecka!
Następny artykułGłos Głubczyc / 2021 czerwiec
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804