8 medali w Suchedniowie dla Głubczyc

8 medali Badmintonistów Technik Głubczyce na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych U13

0

8 medali Badmintonistów Technik Głubczyce na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików Młodszych U13

W dniach 20-23.05.2021 r. w Suchedniowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych U13 w Badmintonie. Świetnie spisali się badmintoniści Technika Głubczyce, którzy zdobyli łącznie 8 medali (2 złote, 2 srebrne i 4 brązowe).


Klub LKS Technik Głubczyce reprezentowali: Maja Naumczyk, Julia Krawiec, Anna Paruszewska, Maria Czyżowicz, Paweł Kiszczyk, Piotr Adamów, Dawid Sreafin i Oliwier Gacki. Podwójnym Mistrzem Polski został Paweł Kiszczyk, który zdobył złoty medal w grze pojedynczej i grze podwójnej chłopców grając w parze z Damianem Perkowskim z klubu UKS Hubal Białystok.

Wicemistrzami Polski zdobywając srebrne medale zostali Maja Naumczyk w grze mieszanej grając w parze z Mikołajem Krystkiem z klubu Orbitek Straszęcin i Piotr Adamów w grze podwójnej chłopców grając w parze z Maciejem Zmarz z klubu Beninca UKS Feniks K-Koźle. Brązowymi medalistami zostali natomiast w grze podwójnej dziewcząt para deblowa Maja Naumczyk i Anna Paruszewska i w grze mieszanej para mikstowa Piotr Adamów i Anna Paruszewska.

Serdecznie gratulujemy
LKS Technik

Poprzedni artykułDżeki i Leśnik do adopcji
Następny artykułZalążki trąb powietrznych nad Głubczycami
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804