Mamo, tato, narysuj mi pieska!

Co zrobić gdy dziecko chce pomocy w rysowaniu? Mamo! Tato! Narysuj mi... i tu zaczynają się schody. Jak narysować dziecku to co chce? Czy rysowanie musi być takie trudne? Okazuje się, że niekoniecznie.

0

Co zrobić gdy dziecko chce pomocy w rysowaniu? Mamo! Tato! Narysuj mi… i tu zaczynają się schody. Jak narysować dziecku to co chce? Czy rysowanie musi być takie trudne? Okazuje się, że niekoniecznie.


Na YouTube powstał właśnie kanał przeznaczony dla dzieci i rodziców pokazujący krok po kroku jak w bardzo prosty sposób narysować pieska, kotka, cokolwiek w zasadzie dziecko by chciało.

Kanał edukacyjny „Narysuj mi pieska” na YouTube

To poradnik rysunkowy dla rodziców, którzy nie potrafią rysować, ale bardzo chcą… na prośbę dzieci. Ale nie ukrywajmy, też dla własnej satysfakcji. Kto wie, może obudzi się w was głęboko ukryty talent?

Starsze dzieci przy naszych poradnikach mogą po prostu nauczyć się rysować. Tak! Poradniki pokazują metodę znaną wszystkim rysownikom: jak za pomocą prostych, geometrycznych kształtów zbudować wszystko. Psy, koty, konie, domy, traktory, księżniczki, dinozaury, drzewa.

Nie musicie uczyć się na pamięć stawiania każdej osobnej kreski, jak uczy wiele książek i poradników. Wystarczy, że pojmiecie metodę budowania wszystkiego z kółek, linii i kwadratów, a świat rysunku stanie przed wami otworem.

Zapraszam do wspólnego rysowania!

Poprzedni artykułSkładka na ubezpieczenie KRUS w II kwartale 2021
Następny artykułGłosowanie Budżetu Obywatelskiego Głubczyc 2021
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804