Czy Zajączek znajdzie drogę do Przytuliska w Głubczycach?

Zrób paczkę wielkanocną kociakowi z Przytuliska w Głubczycach

0

Żeby pomóc Zajączkowi, zwłaszcza, że zaraz kolejne święta i kolejny lockdown, a półki z jedzeniem świecą pustkami, dlatego ogłaszamy nową akcję WIELKANOCNA PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA


Poniżej zamieszczamy zdjęcia naszych 14 kotów i zachęcamy do zrobienia wybranemu z nich paczki! Koty zawsze cieszą się mniejszą atencją odwiedzających nasze Przytulisko, niż psy i karmy dla kociaków zawsze nam brakuje.

Karmy dla kociaków zawsze nam brakuje

W opisie każdego zdjęcia jest co nieco o kociaku, jeśli się zdecydujecie zrobić np. dla Mimi paczkę, to wpisujecie się komentarzu przy jej zdjęciu, a potem do 6 kwietnia dostarczacie dla niej paczkę.

Paczkę możecie zrobić sami, może ją zrobić cała klasa, szkoła/przedszkole, czy grupa znajomych zwierzolubów. Oczywiście można wybrać zwierzaka, który już został wybrany (im więcej paczek, tym więcej radości dla naszych kociaków). Jeżeli nie potraficie wybrać jednego zwierzaczka, można zrobić paczkę ogólnie “dla zwierzaków z Przytuliska w Głubczycach”, “dla kotów z Przytuliska”, dla “trójłapków” z przytuliska, itp., itd. Każde rozwiązanie jest możliwe.

Można ją dostarczyć osobiście lub wysłać z opisem dla kogo jest paczuszka

Przy opisie zdjęć podane będzie kilka szczegółów o kociaku oraz jaką karmą ucieszyłby się najbardziej. Wiadomo, że koty to znane śpiochy i łasuchy, więc najlepszym prezentem stanowczo będzie dobre żarełko.

Zachęcamy do włączenia się do zabawy i do udostępniania posta!

 

Poprzedni artykułKoń jaki jest – każdy widzi
Następny artykułSkorzystaj z programu Czyste Powietrze
Opolskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt (OSPZ) Pomagamy zwierzętom w potrzebie, ratujemy ranne, zagubione, bezpańskie. Szukamy im nowych, kochających domów. Walczymy z bezdomnością. Adres Stowarzyszenia i Przytuliska: 48-100 Głubczyce, ul. Dworcowa 17 Telefon: 600 226 631 NR KRS: 0000142507 NIP: 754273982 REGON: 532373982 Nr konta do wpłat: 96 2030 0045 1110 0000 0414 6970 SWIFT/BIC: PPABPLPKXXX