Starostwo Powiatowe w Głubczycach, Gminy Branice, Kietrz, Głubczyce oraz Baborów organizują w tym roku XX Festiwal Kultury Powiatowej.


Ta edycja Festiwalu jest wyjątkowa ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Dlatego wszystkie działania przenieśliśmy do sieci.

Prace konkursowe należy przesyłać w formie zdjęć, filmów i tekstów – w zależności od wybranej kategorii. Prace należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie do 18.06.2021 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30.09.2021 r. Wszystkie prace zostaną opublikowane na portalach społecznościowych oraz stronach internetowych organizatora oraz współorganizatorów.

Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo w regulaminach dostępnych na naszej stronie internetowej https://glubczyce-kultura.pl/2021/03/23/xx-festiwal-kultury-powiatowej/

Zbigniew Ziółko
Dyrektor MOK w Głubczycach

Poprzedni artykułGrand Prix badmintona w Suchedniowie
Następny artykułStraciłeś pracę przez COVID-19? Otwórz firmę!
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804