W dniach od 25.09 do 27.09.2020 r. na hali LKS Technik Głubczyce odbyło się międzynarodowe seminarium KATA z MISTRZEM SANTO TORRE 8 Dan z Sycylii


Mimo ogłoszenia w Głubczycach czerwonej strefy koronawirusa, do Głubczyc przyjechało około 50 zawodników w tym zawodnicy polskiej kadry. Atmosfera była wspaniała, zachowano przy tym z uśmiechem wszelkie wymagane środki bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz trenerom za udział w seminarium. Serdecznie dziękujemy właścicielowi Hotelu DOMINO, LKS Technikowi Głubczyce, LKS Taekwondo Głubczyce a w szczególności rodzicom naszych zawodników, którzy zdali egzaminy na czarny pas tj, Hac Julii, Emilii Klin orz Klaudiuszowi Lelińskiemu.

Pani Klein dziękujemy za pomoc w organizacji seminarium. Mamy nadzieję że mistrz Santo Torre w przyszłym roku zawita do Głubczyc już w normalnych warunkach, a za jego pracę na seminarium serdecznie dziękujemy.

Janusz Hołda
Prezes LZS Głubczyce

https://www.facebook.com/shotokanglubczyce/videos/350134156400794

Źródło: LZS Karate-Do Głubczyce

ŹRÓDŁOŹródło:
Poprzedni artykułIndywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych w Badmintonie
Następny artykułWiadomości TV Pogranicze 2020.10.14
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804