Społeczna Akcja Edukacyjna “Dwujęzyczna Opolszczyzna 2020”


Mamy zaszczyt poinformować, że Przedszkole w Zopowych oraz Przedszkole w Pietrowicach przystąpiło do projktu edukacyjnego “Dwujęzyczna Opolszczyzna 2020” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Pana Andrzeja Buły, w ramach którego każdy rodzic otrzyma darmowy dostęp do kursu języka angielskiego “Baby Beetles” w wersji domowej i podręcznika Claire Selby – “Jak pomóc dziecku uczyć się języka angielskiego”.

Aby się zalogować należy wejść w link: https://opolskie.dwujezycznedzieci.pl i wpisać hasło: DwujęzycznaOpolszczyzna2020 a następnie wypełnić formularz. Na podanego maila dostaną Państwo dane do logowania.

Logujemy się na podaną stronę i wpisujemy na górze level starter Baby Beetles po czym mamy dostęp do kursu. W razie problemów dyrekcja prosi o kontakt z nauczycielami języka angielskiego.

Gratulujemy!

Poprzedni artykułPracownicy DPS z dostępem do bezpłatnych badań na koronawirus
Następny artykułGłubczyckie krawcowe szyją dla Służby Zdrowia i jednostek publicznych
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804