Witamy w nowej odsłonie

Witamy po długim czasie nieobecności w sieci, z nowym, atrakcyjnym wyglądem strony

0

Witamy po długim czasie nieobecności w sieci, z nowym, atrakcyjnym wyglądem strony


W czasie naszej nieobecności ważyły się losy czy witryna będzie dalej funkcjonować. Jeśli tak – czy tylko w postaci fanpage’a na Facebooku – czy w pełnej wersji www. Finalnie zdecydowaliśmy się uruchomić pełną stronę, z czego jesteśmy zadowoleni.

Pojawiły się nowe usprawnione mechanizmy działania, będziemy dodawać kolejne (np. panel ogłoszeń, dodawanie wydarzeń w kalendarzu). Weszliśmy we współpracę z nowymi partnerami serwisu. Planujemy stworzyć dodatkowe działy, które od początku były w planach, jednak nie doszło do ich realizacji. Mówimy tu o: dziale atrakcji turystycznych w regionie, dziale historycznym oraz dziecięcym.

Jedną z ważniejszych spraw, które dotyczą naszej strony było sfinalizowanie rejestracji portalu jako tytułu prasowego. Od 2019 roku jesteśmy wpisani do ogólnopolskiego Rejestru Dzienników i Czasopism.

– mówi Mateusz Kitka, redaktor serwisu TG

Zwracamy uwagę na fakt, że strona od samego początku jej funkcjonowania (2015 r.) jest całkowicie inicjatywą oddolną, wypełniającą zauważoną potrzebę przepływu regionalnych informacji w sieci web. Redakcję tworzy niewielka grupa wolontariuszy. W swej pracy jesteśmy neutralni politycznie, dlatego cechuje nas otwartość na współpracę. Współpracujemy m.in. z przedstawicielami samorządu, którzy tworzą fundament życia w naszej gminie. Nasz przekaz informacji staramy się oddać w możliwie rzetelny, racjonalny i obiektywny sposób. Takie powinny być media. Bez względu na osobiste przekonania redaktorów.

Wierzymy w inspirację i wsparcie w działaniu zdecydowanie bardziej niż w krytykę (wyłącznie konstruktywną). Jesteśmy zagorzałymi przeciwnikami “hejtu”.

Nie jesteśmy portalem typowo komercyjnym, dlatego reklamy jakkolwiek będą się pojawiać, nie stanowią jego integralnej części. Jak dotąd utrzymujemy się z wypracowanych w całości, prywatnych środków Redakcji, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Być może w przyszłości przekształcimy nasze funkcjonowanie w większy projekt, tworząc miejsca pracy. Nie wykluczamy takiej transformacji. Mamy jednak świadomość tego, że nasz “rynek” jest niewielki i może nie udźwignąć takiego wymiaru przedsięwzięcia. Jeśli jednak doceniają Państwo nasz wkład w rozwój lokalnej informacji, mogą Państwo w każdym momencie wesprzeć naszą działalność przekazując dobrowolne datki. Szczegóły znajdują się w dziale “kontakt” u dołu strony. Korzystając z okazji, życzymy Państwu by w regionie pojawiały się wyłącznie dobre informacje!

Redakcja TG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.