Mikołajkowy Turniej Badmintona

Opolski Okręgowy Związek Badmintona zorganizował w dniu 7.12.2019 w Głubczycach Mikołajkowy Turniej Badmintona

0

Opolski Okręgowy Związek Badmintona zorganizował w dniu 7.12.2019 w Głubczycach Mikołajkowy Turniej Badmintona


Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych- U-9, U-11 i U-13 w której udział brało łącznie ok. 160 zawodników i zawodniczek. Turniej odwiedził również Święty Mikołaj który rozdał wszystkim uczestnikom paczki.

Wyniki turnieju

Kategoria U-9 dziewczęta

1 miejsce – Magdalena Kawka KS Chojnik Jelenia Góra
2 miejsce – Maria Melnarowicz SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Nikola Lubojańska UKS Tornado Donaborów
3 miejsce – Kinga Maciołek MKS Strzelce Opolskie

Kategoria U-9 chłopcy

1 miejsce – Stanisław Żymańczyk LUKS Victoria Domecko
2 miejsce – Paweł Morciniec Toszek
3 miejsce – Marcel Kupiec PSP 11 Kędzierzyn-Koźle
3 miejsce – Igor Marek MKS Strzelce Opolskie

Kategoria U-11 dziewczęta

1 miejsce – Julia Mrożek Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
2 miejsce – Lena Maślanka Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
3 miejsce – Laura Rudzińska SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Julia Wojcik Beninca UKS Feniks Kędzierzyn

Kategoria U -11 chłopcy

1 miejsce – Krzysztof Łoboda Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
2 miejsce – Oliver Gacki SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Oskar Łyczkowski SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Mikołaj Saska Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Kategoria U -13 dziewczęta

1 miejsce – Oliwia Zielińska SP 1 Głubczyce
2 miejsce – Anna Paruszewska SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Dominika Wiciak SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Amelia Krząkała Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Kategoria U -13 chłopcy

1 miejsce – Jakub Gałązka SP 1 Głubczyce
2 miejsce – Paweł Kiszczyk SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Piotr Adamów SP 1 Głubczyce
3 miejsce – Dominik Lenartowicz SP 1 Głubczyce

LKS Technik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.