W Głubczycach na hali ZOKiS w miniony piątek (6 kwietnia) miał miejsce pokaz i trening narodowej kadry taekwondo. Sportowcy walczą aby uzyskać jak najlepszą formę sportową na Mistrzostwa Europy w Słowenii


O godzinie 9:15 zgodnie ze scenariuszem wydarzenia rozpoczęły się przemówienia i podziękowania. Następnie zaprezentowali się kadrowicze, na wstępie wszyscy razem w układzie uczniowskim. Potem były układy drużynowe oraz indywidualne. Walka tradycyjna i walka sportowa. Zaprezentowano także próbkę konkurencji technik specjalnych i testów siły.

Po pokazie rozpoczął się trening kadry mężczyzn, który z zaciekawieniem oglądali wszyscy widzowie: zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządu głubczyckiego, Burmistrz Głubczyc Pan Adam Krupa jak i młodzież, która tłumnie przyszła na halę sportową zobaczyć sportowców w akcji.

Manager taekwondo w Głubczycach, trener, Pan Daniel Jano wykorzystał sytuację rozdając przybyłym ulotki informacyjne na temat tej dyscypliny sportu. Kadrowicze z całą pewnością zaprezentowali wysoki poziom, zachęcając w skuteczny sposób obecnych na pokazie do rozpoczęcia wspaniałej przygody życia jaką jest trening taekwon-do.

Źródło: Na podstawie https://pztkdlive.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.