Plac rekreacyjno-zabawowy

Budżet Obywatelski Miasta Głubczyce

0

Informacja promocyjna ws projektu placu rekreacyjno-zabawowego – wniosku do Budżetu Obywatelskiego miasta Głubczyce


Przygotowanie terenu pod zadanie, wykonanie nowych alejek, urządzenie zieleni niskiej – powierzchnia biologicznie czynna. Zasadzenie drzew, montaż małej architektury, ławeczek, urządzenia do gimnastyki, plac zabaw.

Szacunkowy koszt zadania: 200 000 zł. 

Cele zadania

Mieszkańcy nie posiadają w bezpośredniej bliskości miejsca spotkań i integracji oraz wypoczynku na świeżym powietrzu w bezpiecznej przestrzeni publicznej. Zamontowane urządzenia wpłyną na aktywny wypoczynek. Zagospodarowanie terenu, utworzenie miejsca integracji osób starszych i młodszych, wykonanie terenów zielonych, montaż małej architektury podniesienie bezpieczeństwo oraz atrakcyjność terenu.

Przedsięwzięcie nie oddziałuje negatywnie i nie pogarsza stanu środowiska, natomiast utworzona zieleń: trawniki, krzewy, drzewa, pozytywnie na nie wpłyną.

Osoba składająca wniosek w imieniu mieszkańców
Marek MonasterskiPoprzedni artykułŚlizgaj się z nami – budowa lodowiska w Głubczycach
Następny artykułKoncert “Otwarte Serca” [FOTO]
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804