Jak co roku o tej porze, czyli 8 marca tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się fantastyczny koncert tym razem pt. „Paryski walc” zorganizowany z okazji Dnia Kobiet


Na scenie zaprezentowali się mężczyźni z chóru „Feniks”, zespołu „Dziarski senior” oraz grupy estradowej MOK. Panowie wykazali się niezwykłym kunsztem artystycznym, bowiem charakter widowiska był bardzo różnorodny. Mogliśmy wysłuchać pięknych piosenek dedykowanych Paniom między innymi takich jak „Gdybym miał gitarę”, „Paryski walczyk”, czy „Cała sala”, cudownych wierszy oraz fantastycznych skeczy.

Byliśmy również świadkami pokazu mody „Po śląsku”. Na scenie wystąpił również Zbigniew Ziółko, dyrektor MOK, który zaprezentował się w krótkim skeczu.

Ogromne podziękowania oraz słowa uznania należą się reżyserowi oraz pomysłodawcy – Józefowi Kaniowskiemu, który włożył wiele pracy oraz serca w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia. Koncert miał charakter humorystyczny, co bardzo przypadło widzom do gustu. Artyści za swoje wystąpienie zostali nagrodzeni owacjami na stojąco, a Panie uczestniczące w koncercie nie kryły wzruszenia oraz zadowolenia. Sala widowiskowa MOK była wypełniona po brzegi.

Drogie Panie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego…

Poprzedni artykułPamięci pomordowanych w Hucie Pieniackiej
Następny artykułRzecz Powiatowa / 2018 marzec (nr 014)
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804