Kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o rozbój

0

27-letni mieszkaniec Głubczyc który okradł i pobił mężczyznę został zatrzymany przez kryminalnych z głubczyckiej Komendy. Zatrzymanemu grozi kara 12 lat więzienia


W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia 2018 roku na ul. Sobieskiego w Głubczycach, doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie 27-latek zaczął bić innego 57-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Głubczyce doprowadzając do licznych urazów ciała u poszkodowanego.

W wyniku napaści młody mężczyzna ukradł poszkodowanemu 100 złotych gotówki. Pokrzywdzony natychmiast udał się do głubczyckiej Komendy, by powiadomić funkcjonariuszy o tym co się stało. Po sporządzonym portrecie pamięciowym, policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia i podjęli poszukiwania za mężczyzną. Już po krótkiej chwili na jednej z ulic miasta zauważyli mężczyznę podobnego do tego opisanego przez poszkodowanego.

Zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju, który został przewieziony do komendy gdzie przeprowadzone zostały czynności. Mężczyzna musi liczyć się teraz z karą więzienia do 12 lat.

Poprzedni artykułNietrzeźwy uciekał ulicami miasta
Następny artykułNowa salka do socjoterapii w Franciszkańskim Ośrodku Pomocy Dzieciom
Komenda Powiatowa Policji w Głubczycach