II Mikołajkowy Turniej Badmintona

0

10.12.2017 w Głubczycach odbył się II Mikołajkowy Turniej Badmintona i Parabadmintona, w którym udział wzięło 110 zawodników z województw śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego


Parabadminton SL3-SS6

I miejsce Kamil TARANDA MOSiR Kędzierzyn-Koźle
II miejsce Dominika TOMAŃSKA MOSiR Kędzierzyn-Koźle
III miejsce Zuzanna JERZYK MOSiR Kędzierzyn-Koźle

Parabadminton WH1-2 na wózkach

I miejsce Julia BOLIBRZUCH MOSiR Kędzierzyn-Koźle
II miejsce Igor SIKORA MKS Imielin
III miejsce Anna WOLNY MKS Imielin

Kategoria U-9 chłopcy

I miejsce Olivier Gacki SP 2 Głubczyce
II miejsce Tomasz Mikołajczyk MMKS Kędzierzyn-Koźle
III miejsce Olivier Wąs UKS Kłodnica Kędzierzyn-Koźle
III miejsce Joshua Górny LUKS Victoria Domecko

Kategoria U-9 dziewczęta

I miejsce Weronika Hoszowska
II miejsce Maja Zmarz Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
III miejsce Blanka Tatarek
III miejsce – Laura Rudzińska SP 1 Głubczyce

Kategoria U-11 chłopcy

I miejsce – Jakub Gałązka SP 1 Głubczyce
II miejsce –Tymoteusz Cybulski Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
III miejsce – Paweł Kiszczyk SP 1 Głubczyce
III miejsce -Wojciech Budny Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Kategoria U-11 dziewczęta

I miejsce – Oliwia Zielińska SP 1 Głubczyce
II miejsce -Hanna Banaszak MMKS Kedzierzyn-Koźle
III miejsce – Anna Paruszewska SP 1 Głubczyce
III miejsce – Amelia Krząkała Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Kategoria U-13 chłopcy

I miejsce – Mateusz Golas SP 1 Głubczyce
II miejsce – Karol Krzych MMKS Kędzierzyn-Koźle
III miejsce – Hubert Lenartowicz SP 1 Głubczyce
III miejsce Miłosz Mikołajczyk MMKS Kędzierzyn-Koźle

Kategoria U-13 dziewczęta

I miejsce – Maja Janko SP 1 Głubczyce
II miejsce – Julia Wójcik Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
III miejsce – Kaja Naumczyk SP 1 Głubczyce
III miejsce –Martyna Tartarek

OOZBad

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.