Sukces Plastycznej Wizji Sportu Uczniów z Bogdanowic

0

Wszystkie działania podejmowane z naszymi uczniami wynikają z realizacji szkolnego hasła „Mała szkoła – wielkie możliwości”


Dnia 23.11.2017 r. w Opolu został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs plastyczny, który odbywał się pod hasłem „Sport w wyobraźni ucznia”. Jak co roku organizatorem był szkolny Związek Sportowy a patronatem Kuratorium w Opolu. W konkursie wzięło udział 25 szkół z województwa opolskiego. Z całej Opolszczyzny zgłoszono 760 prac. Ze Szkoły Podstawowej w Bogdanowicach z 55 prac 28 zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego.
Ogromną radość sprawiła mi wiadomość, iż trzech uczniów z naszej szkoły zostało laureatami tego turnieju.

Dawid Sikora z klasy II, wychowanek pani Małgorzaty Białek, narysował swoje wyobrażenie sportów rowerowych. Jakub Bobkier z klasy III, wychowanek pani Joanny Antoszczyszyn zaprezentował wizję piłki nożnej, Bartosz Fąfara również z klasy III przedstawił swoją fantazję na temat pływania.

Bardzo serdecznie gratuluję wszystkim laureatom wspaniałych prac. Pozostałym uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w etapie szkolnym, dziękuję za chęci i poświęcony czas na stworzenie pięknych prac plastycznych. Niezmiernie cieszy mnie fakt, iż w dobie „komputeryzacji świata” Nasze dzieci odnajdują radość i spełnienie w tworzeniu przecudnych prac plastycznych.

Joanna Kowalczyk-Klimczak

Poprzedni artykuł20 lat FOPD w Głubczycach
Następny artykułObchody niepodległościowe w Zakładzie Karnym
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804