Mistrzostwa badmintona w Białymstoku

0

W dniach 01-03.12.2017 r. w Białymstoku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Badmintonie


Na starcie zawodów w obu kategoriach stanęło ponad 20 drużyn klubowych z całego kraju. Nasi zawodnicy z LKS Technik Głubczyce spisali się bardzo dobrze zdobywając w obu kategoriach złote medale. W kategorii Juniorów nasi zawodnicy w składzie: Kordian Kobylnik, Jakub Gireń, Maciej Matusz, Bartosz Gałązka i Maciej Siemiginowski pokonali w finale 3:1 drużynę Unia Bieruń Stary. Natomiast w kategorii Juniorów Młodszych nasza drużyna w składzie: Maciej Matusz, Bartosz Gałązka, Szymon Ślepecki i Mateusz Golas pokonali w finale również drużynę z Bierunia ale tym razem 3:0 nie dając żadnych szans rywalowi.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom.

LKS Technik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.