Samoobrona Kobiet

0

Zapraszamy wszystkie Panie do II edycji projektu „Samoobrona Kobiet”!


Odpowiadając na liczne i pozytywne opinie z pierwszej edycji szkoleń z Samoobrony Kobiet, resort obrony narodowej ponownie zaprasza Panie na bezpłatne zajęcia z walki wręcz.

Zajęcia prowadzone będą w 46 obiektach sportowych jednostek i uczelni wojskowych w 39 miastach Polski. W programie zajęć przewidywana jest nauka m.in. przyjęcia postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej, uwalnianie się z uchwytu z tyłu, z przodu, za ręce, za włosy, itp., obrona przed kopnięciem, duszeniem i uderzeniem czy obrona przed atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

W trakcie drugiej edycji projektu zaplanowano dziesięć spotkań, łącznie 20 godzin lekcyjnych. Pierwsze zajęcia odbędą się 2 grudnia br, planowane zakończenie w kwietniu 2018r.

Dodatkowa rekrutacja, przewidziana jest do 30 listopada 2017 r. Zapisy w wybranych WKU i WSzW

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Panie!


Więcej informacji na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej w zakładce „Projekty”.

http://www.mon.gov.pl/projekty/samoobrona-kobiet/aktualnosci-d2016-11-04/

Patronat medialni: TVP INFO; Gazeta Polska; GazetaPolskaCodziennie, WPolityce.pl; Niezależna.pl; Polska Zbrojna; Sieci; TV Republika.

Ministerstwo Obrony Narodowej

Poprzedni artykułWiadomości TV Pogranicze 2017.11.22
Następny artykułWiadomości TV Pogranicze 2017.11.29
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804