Głubczyckie medale na Grand Prix Karate WKF

0

W dniach od 13-15.10.2017 r. w Bielsku Białej odbyły się największe zawody w Polsce Polish Open International Karate-Grand Prix Bielska Białej Karate Olimpijskie WKF

W zawodach startowało 1400 zawodników, 160 klubów z 29 państw. Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce reprezentowali: Szymon Cieślik, Maciej Kowalczyk, Michalina Jung. Oliwia Raniowska, Jakub Patryjach, Mateusz Stankiewicz, Julia Hac, Emilia Klein, Wiktoria Sawicka, Michalina Kaliwoda, Wojciech Patryjach i najmłodsza zawodniczka Maja Kowalczyk, która w kata U8 zdobyła brązowy medal za co należą się Mai wielkie słowa uznania i oklaski!

Szymon Cieślik w kategorii kata juniorów zdobył złoty medal i był to wspaniały wynik biorąc pod uwagę fakt, iż miesiąc wcześniej został Mistrzem Polski Cadetów. Szymon jako członek kadry narodowej za tydzień leci do Hiszpani na Mistrzostwa Świata Karate WKF.

Gratulujemy medalistom a Szymonowi życzymy dobrego wyniku w Hiszpanii. Sukcesy Szymona w tym roku możliwe były ze względu na współpracę od 8 lat z Maestro Santo Torre.