Teresa Werner koncert [GDK]

0

17 listopada w Głubczycach gościć będziemy wspaniałą artystkę i wokalistkę Teresę Werner!


Estrada Katowicka serdecznie zaprasza na koncert Teresy Werner, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach 17.11.2017 r.

Kiedy: 17 listopada (piątek)
Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury
Godzina: 19:00

Bilety do nabycia w sekretariacie MOK.
Cena biletu – 60 zł

Serdecznie zapraszamy!


Teresa Werner

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. “Odkąd pamiętam śpiew odgrywał dużą rolę w moim życiu – częste występy w szkole, regionalne konkursy muzyczne” – wspomina artystka. W wieku 16 lat zdała egzamin do Zespołu Pieśni i Tańca “Śląsk” w Koszęcinie. Od tamtej pory muzyka stała się dla Teresy prawdziwą pasją.

Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół Śląsk na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Teresa Werner jest jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zaistniała dzięki takim przebojom jak “Miłość jest piękna”, “Dałabym Ci dała”, “Kocham swoje morze”. Jej piosenki oraz teledyski, regularnie emitowane są na antenach radiowych i telewizyjnych stacji takich jak Radio Piekary, Radio Fest, Radio Katowice, Radio Plus, Radio Vanessa, Radio Hit, TVS, TVP, iTV.

Artystka ma na swoim koncie nagrane cztery płyty CD oraz trzy krążki DVD z dotychczasowymi wideoklipami. Album “Spełnić marzenia”, którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Teresa Werner ma w planach mnóstwo koncertów w kraju i za granicą, realizację kolejnych nagrań jak również wiele niespodzianek przygotowanych specjalnie dla swoich fanów, którzy prowadzą prężnie działający Oficjalny Fanklub artystki.

Teresa Werner wydała płytę “Miłość to nie zabawa”, która zapowiada jej nowy wizerunek i odświeżony styl muzyczny. Dzięki setkom koncertów w całym kraju, jej muzyka dociera do jeszcze większego grona odbiorców. Nowoczesny wizerunek Teresy Werner związany jest z zupełnie nowym logiem artystki, które jest eksponowane na płycie CD, stronach internetowych oraz gadżetach.

Piosenkarka zapowiada jeszcze bardziej wytężoną pracę dla swoich fanów, która w przyszłości zaowocuje kolejnymi produkcjami muzycznymi!

Źródło: http://www.teresawerner.pl/tworczosc.html

Poprzedni artykułZapisy na turniej badmintona “Galmet Cup”
Następny artykułLuigi Fracasso koncert [GDK]
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804