Podróże z lotką Jadwigi Ślawskiej-Szalewicz

0
Moje podróże z lotką, Jadwiga Ślawska-Szalewicz / © fot. J. Wac

Pod koniec sierpnia w Głubczycach miało miejsce szczególnie ważne wydarzenie dla świata sportu. Uroczyście obchodzono 40-lecie PZBad (Polskiego Związku Badmintona)


Do naszego miasteczka z całego świata zjechało się mnóstwo osobistości związanych mniej lub bardziej z tą dyscypliną sportu. Tych drugich było oczywiście zdecydowanie więcej. Wśród nich przyjechała Pani Jadwiga Ślawska-Szalewicz wraz ze swoją książką opisującą dzieje kometki w czasach PRL.

Czytając „Moje podróże z lotką” znajdziemy odpowiedź na pytania, które zadała autorce książki Jadwidze Ślawskiej-Szalewicz, Pani Bożena Bąk – reprezentantka Polski, Głubczyc, Klubu LKS „Technik” na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie. Spotkanie autorskie miało miejsce 31 sierpnia 2017 r. w Hotelu Domino.

  1. „Moje podróże z lotką” – jaki był powód, dla którego napisała Pani tę książkę?
  2. Dużo miejsca w niej poświęca Pani Głubczycom. Dlaczego?
  3. Czego jako działaczowi sportowemu nie udało się Pani zrealizować, a może nie było takiej sytuacji?
  4. Co Pani uważa za największy sukces w swojej karierze zawodowej?
  5. Jakie ma Pani jeszcze marzenia?

Na te i cały szereg innych pytań będziecie mogli Państwo znaleźć odpowiedź w książce „Moje podróże z lotką”. Do nabycia w dobrych księgarniach.

Poprzedni artykułPoprawa bezpieczeństwa na obiektach sportowych
Następny artykułTak było… Regina Mac
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804