V Seminarium z Santo Torre

0
V Seminarium z Santo Torre / © Karate Do Głubczyce

W okresie od 14.09.2017 r. do 17.09.2017 r. na hali Ludowego Klubu Sportowego TECHNIK Głubczyce odbyło się V Międzynarodowe Seminarium w Kata prowadzone przez Mistrza Santo Torre z Włoch


Organizatorem Seminarium był Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce. W zajęciach uczestniczyło 90 karateków z Węgier, Holandii i Polski – w tym cała kadra kata Polskiego Związku Karate prowadzona przez trenera Marka Chwilarskiego, współpracującego z trenerem Pawłem Połtorzyckim.

Cel seminarium, czyli przygotowanie zawodników do Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata, został w pełni osiągnięty. Bardzo sympatycznym było spotkanie z przyjaciółmi, a w szczególności z działaczami naszego klubu.

Burmistrz Głubczyc i Starosta Głubczycki złożyli listy gratulacyjne. Po treningach odbył się egzamin na I Dan, jedną z pozytywnie zdających była Iwona Hac.

Janusz Hołda

Poprzedni artykułWiadomości TV Pogranicze 2017.09.20
Następny artykuł150 lat Zgromadzenia Sióstr de Notre Dame
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804