Polish U17 Open 2017

0
U17 Polish Open 2017 / © fot. M. Kitka

W dniach 01-03.09.2017 r. w Głubczycach odbył się Międzynarodowy turniej Juniorów Młodszych w Badmintonie Polish U17 Open 2017


Do turnieju zgłosiło się ponad 100 zawodników z Polski i z zagranicy. Z zagranicy przyjechały ekipy z Austrii, Czech ,Niemiec, Cypru ,Portugalii i Anglii. W turnieju rozegrano ponad 150 pojedynków w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Z Technika Głubczyce na starcie stanęła trójka naszych zawodników Szymon Ślepecki, Bartosz Gałązka i Maciej Matusz. Bardzo dobrze spisali się Matusz i Gałązka zdobywając złoty medal w grze podwójnej, wygrywając w finale po pasjonującym trzysetowym pojedynku z parą z Czech Jan Janostik / Tomas Swejda. Ponadto brązowy medal w grze mieszanej dołożył jeszcze do swojej kolekcji Bartosz Gałązka grając w parze z koleżanką z reprezentacji Anną Dudą.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom!

LKS Technik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.