Polish U17 Open 2017

0
U17 Polish Open 2017 / © fot. M. Kitka

W dniach 01-03.09.2017 r. w Głubczycach odbył się Międzynarodowy turniej Juniorów Młodszych w Badmintonie Polish U17 Open 2017


Do turnieju zgłosiło się ponad 100 zawodników z Polski i z zagranicy. Z zagranicy przyjechały ekipy z Austrii, Czech ,Niemiec, Cypru ,Portugalii i Anglii. W turnieju rozegrano ponad 150 pojedynków w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych w kategorii dziewcząt i chłopców.

Mecze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Z Technika Głubczyce na starcie stanęła trójka naszych zawodników Szymon Ślepecki, Bartosz Gałązka i Maciej Matusz. Bardzo dobrze spisali się Matusz i Gałązka zdobywając złoty medal w grze podwójnej, wygrywając w finale po pasjonującym trzysetowym pojedynku z parą z Czech Jan Janostik / Tomas Swejda. Ponadto brązowy medal w grze mieszanej dołożył jeszcze do swojej kolekcji Bartosz Gałązka grając w parze z koleżanką z reprezentacji Anną Dudą.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom!

LKS Technik

Poprzedni artykułPięciobój Sportowo-Rekreacyjny
Następny artykułPrace rewaloryzacyjne w Parku Miejskim
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.