Remont podłogi hali sportowej

0
Remont podłogi hali sportowej ZOKiS w Głubczycach / © fot. LKS Technik

Zakończono remont podłogi na hali sportowej w Głubczycach


Remont trwał ponad miesiąc czasu. Stara podłoga miała już przeszło 20 lat i straciła wszelkie parametry treningowe. Jednak była na tyle dobrze wykonana, że nie trzeba było wymieniać desek na nowe. W związku z tym została wycyklinowana, zabezpieczono ubytki, pomalowano i polakierowano ją. Podłodze nadano nowy wygląd co sprawiło, że hala prezentuje się dziś okazale.

Remont wykonała lokalna firma Zakład Remontowo-Budowlany Roman Świderski. Nad całością remontu pieczę sprawował administrator hali sportowej LKS Technik Głubczyce. Równocześnie z remontem administratorowi udało się we własnym zakresie odnowić szatnie.

Cały remont został sfinalizowany przez Urząd Miejski w Głubczycach. Należy dodać iż pod koniec ubiegłego roku na hali wymieniono oświetlenie na ledowe. Inwestycję tą również sfinansował Urząd Miejski w Głubczycach. Serdecznie dziękujemy władzom naszego miasta!

LKS Technik

Poprzedni artykułNieobozowa Akcja Letnia ZHP
Następny artykułCentrum sterowania, OSP i harcerze
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804