Pożegnanie Józefa Krasickiego

0

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż zmarł Radny Rady Miejskiej w Głubczycach, wieloletni sołtys Głubczyc Sadów, Józef Piotr Krasicki


Biogram

Józef Piotr Krasicki – Radny RM, Sołtys Głubczyc Sadów
ur. 19.05.1952 r.
zm. 17.08.2017 r.

Społeczny Inspektor Pracy, wiceprzewodniczący Zakładowej Organizacji Związkowej. Delegat na Krajowy Zjazd Związków Zawodowych Pracowników Rolnych RP. Społecznik lokalny, pełnił funkcję sołtysa Głubczyc Sadów przez 15 lat. Radny Miejski w dwóch kadencjach 2006-2010 oraz obecnej (2014-2018), w której pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej RM.

Żegnamy kolegę Radnego, dziękując Mu za wielkie zaangażowanie w pracę na rzecz naszego samorządu, za oddanie w tej pracy, rzetelność i uczciwość. Dobry Bóg niech Ci wynagrodzi Twoje szlachetne czyny i zabierze do wiecznej niebiańskiej szczęśliwości. Spoczywaj w pokoju dobrego Pasterza. [fragment przemówienia pogrzebowego, wygłoszonego przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Głubczycach – Kazimierza Naumczyka].

Uroczystość pogrzebowa miała miejsce 21 sierpnia na cmentarzu komunalnym w Głubczycach. Poprzedzała ją msza św. (godz. 12:00) w kościele parafialnym pw. NMP w Głubczycach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.