Recydywista okradał samochody

0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o włamania do samochodów i zniszczenie mienia


Sąd wydał decyzję o tymczasowym areszcie dla 47-latka. Mężczyzna działał w warunkach recydywy, dlatego też za popełnione przestępstwa może mu grozić do 15 lat wiezienia.

Kryminalni z Głubczyc zatrzymali 47-latka, który na terenie miasta włamał się do trzech pojazdów. Policjanci którzy interweniowali w tej sprawie ustalili rysopis osoby, która miała mieć związek z włamaniami. Zebrane dowody oraz zabezpieczone ślady w miejscach przestępstw wskazywały, że włamań do pojazdów mogła dokonywać jedna i ta sama osoba.

W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli skradzione przedmioty z jednego z pojazdów

Włamywacz dewastował okradane samochody a szyby wybijał kamieniem, uszkadzając przy tym karoserie pojazdów. Łupem złodzieja padały różnego rodzaju narzędzia.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Został też doprowadzony do sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 15 lat dlatego, że działał w warunkach recydywy.

KPP Głubczyce

Poprzedni artykułRencisto, uważaj żebyś nie stracił!
Następny artykułIV Turniej Piłkarski o Puchar Starosty
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804