Recydywista okradał samochody

0

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o włamania do samochodów i zniszczenie mienia


Sąd wydał decyzję o tymczasowym areszcie dla 47-latka. Mężczyzna działał w warunkach recydywy, dlatego też za popełnione przestępstwa może mu grozić do 15 lat wiezienia.

Kryminalni z Głubczyc zatrzymali 47-latka, który na terenie miasta włamał się do trzech pojazdów. Policjanci którzy interweniowali w tej sprawie ustalili rysopis osoby, która miała mieć związek z włamaniami. Zebrane dowody oraz zabezpieczone ślady w miejscach przestępstw wskazywały, że włamań do pojazdów mogła dokonywać jedna i ta sama osoba.

W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli skradzione przedmioty z jednego z pojazdów

Włamywacz dewastował okradane samochody a szyby wybijał kamieniem, uszkadzając przy tym karoserie pojazdów. Łupem złodzieja padały różnego rodzaju narzędzia.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. Został też doprowadzony do sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 15 lat dlatego, że działał w warunkach recydywy.

KPP Głubczyce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.