Kolorowe koszulki w głubczyckim MOK’u

0
Wakacje w MOK - malowanie koszulek / © fot. M. Kitka

Wakacje to czas rekreacji, wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu. Dzieci pozostają całkowicie pod opieką rodziców, dziadków, opiekunów.

Wyjeżdżają wspólnie na wczasy lub spędzają go w domu pod symboliczną “gruszą”. Mogą także przyjść do Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach.


Sezon “ogórkowy” nie dotyczy Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach, a przynajmniej nie dotyczy zajęć organizowanych przez tą instytucję. Chcąc urozmaicić pociechom czas letni, macie Państwo do wyboru szereg zajęć organizowanych przez MOK.

Dziś odbyły się zajęcia plastyczne, w których dzieci miały możliwość wykazania się wyjątkową inwencją twórczą – MALOWAŁY NA KOSZULKACH!

KAROLEK


ANIELKA


POLA


JULITA Z SIOSTRĄ


Przypominamy o artykule informacyjnym dot. zajęć w MOK: “Zajęcia wakacyjne w MOK w Głubczycach”

– Dzień dobry, nazywam się Ania Bieniasz. Jestem instruktorem MOK w Głubczycach. Zajęcia wakacyjne prowadzimy od 17 lipca. Przez pierwsze 2 tygodnie były to warsztaty teatralne z Panem Waldemarem Lankaufem i wokalne z Panią Ewą Maleńczyk. Aktualnie od 1 sierpnia rozpoczęliśmy cykl typowo zajęć rekreacyjnych, czyli malujemy koszulki, bawimy się wewnątrz – tutaj w Klubie na Skrzyżowaniu, lub na placu zabaw obok.

Grupa dzieci, która do nas przychodzi w zasadzie od początku jest stała. Liczy sobie od 5 do 10 dzieci.

Zajęcia będą realizowane jeszcze przez kolejne 2 tyg. sierpnia

– Zapraszamy wszystkie dzieci w każdym wieku, które nie wiedziały bądź wstydziły się jeszcze do nas dotrzeć. Mamy bardzo fajną, miłą grupę. Można przyjść z rodzicami. Nie ma tutaj w zasadzie progu jeśli chodzi o wiek. Kto tylko ma ochotę to zapraszamy jak najbardziej do uczestnictwa w zajęciach.

Na bieżąco wszystko to co się u nas dzieje jest dodawane na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury oraz na Informacji turystycznej w Głubczycach. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 77 485 21 51, bądź osobiście do siedzimy MOK’u przy ul. Kościuszki 24, I piętro.

Rozmowę z Anną Bieniasz przeprowadził Mateusz Kitka


Anna Bieniasz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.