Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie

0
Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie Białystok / fot. LKS Technik

W dniach 15-18.06.2017 r. w Białymstoku odbyły się 53 Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie


Zawodnicy z naszego klubu spisali się bardzo dobrze zdobywając cztery medale. Złoty medal ponownie zdobyły w grze podwójnej kobiet siostry Agnieszka i Aneta Wojtkowskie. Siostry dołożyły do swojej kolekcji jeszcze medale w grze mieszanej, Agnieszka zdobyła medal srebrny grając w parze z Wojtkiem Szkudlarczykiem z klubu Hubal Białystok, a Aneta medal brązowy grając w parze z Pawłem Pietryją z klubu Plesbad Pszczyna.

Wspaniale spisał się również nasz młody zawodnik Przemysław Szydłowski, który zdobył srebrny medal w grze podwójnej grając w parze z Pawłem Pietryją z klubu Plesbad Pszczyna. Należy dodać iż jest to pierwszy medal zdobyty przez Przemka w kategorii w Elita. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

Przemysław Krawiec LKS Technik

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.