Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie

0
Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie Białystok / fot. LKS Technik

W dniach 15-18.06.2017 r. w Białymstoku odbyły się 53 Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie


Zawodnicy z naszego klubu spisali się bardzo dobrze zdobywając cztery medale. Złoty medal ponownie zdobyły w grze podwójnej kobiet siostry Agnieszka i Aneta Wojtkowskie. Siostry dołożyły do swojej kolekcji jeszcze medale w grze mieszanej, Agnieszka zdobyła medal srebrny grając w parze z Wojtkiem Szkudlarczykiem z klubu Hubal Białystok, a Aneta medal brązowy grając w parze z Pawłem Pietryją z klubu Plesbad Pszczyna.

Wspaniale spisał się również nasz młody zawodnik Przemysław Szydłowski, który zdobył srebrny medal w grze podwójnej grając w parze z Pawłem Pietryją z klubu Plesbad Pszczyna. Należy dodać iż jest to pierwszy medal zdobyty przez Przemka w kategorii w Elita. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.

Przemysław Krawiec LKS Technik

 

Poprzedni artykułSpotkanie z cyklu: „Echa Kresów”
Następny artykułSkrzydła IT dla GWiK
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804