Dzień Dziecka w Grobnikach

0
Dzień Dziecka Grobniki 2017 / © fot. M. Kitka

Dwunasty festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Centrum Wspierania Aktywności Społecznej „INICJATYWA” i Publiczną Szkołę Podstawową z Klasami I-III


27 maja 2017 r. na placu zabaw w Grobnikach odbył się już po raz dwunasty festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Centrum Wspierania Aktywności Społecznej „INICJATYWA” i Publiczną Szkołę Podstawową z Klasami I-III wraz z Sołectwem oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Grobnikach.

W tym dniu zgromadziły się wszystkie dzieci uczące się w naszej placówce, a także dzieci z okolicznych miejscowości wraz z rodzicami. Na naszej zabawie zgromadzili się liczni goście: Pan Edward Wołoszyn – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Panie z Opolskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt, Leśniczy z Nadleśnictwa Prudnik – Pan Leszek Wasiak, harcerze z ZHR z Panem Wiesławem Janickim, motocykliści oraz lokalne media.

Dzień Dziecka Grobniki 2017 / © fot. M. Kitka

Firma Top Farms wystawiła swój sprzęt rolniczy, którym był ciągnik CASE i przyczepa samozbierająca do zielonki PÖTTINGER. Dzieci pod okiem opiekunów mogły je podziwiać robiąc sobie wspólne sesje fotograficzne.

Zorganizowaliśmy wiele zabaw i konkurencji dla naszych pociech i ich rodziców. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Dzieci obecne na terenie placu były pod opieką wyznaczonej animatorki. Odbył się także pokaz ratownictwa, w którym uczestniczyli strażacy z OSP w Grobnikach. Motocykliści zorganizowali dzieciom przejażdżki swoimi maszynami.

Państwo Mariusz i Jolanta Kruk zabawiali konkurencjami sportowymi, pokazem pierwszej pomocy oraz ZUMBĄ, za co szczególnie dziękujemy. Nauczycielki zorganizowały zawody sportowe oraz rysowanie kredą, za które dzieci otrzymały ciekawe nagrody. Wspólne zabawy z chustą animacyjną prowadziła Pani Patrycja Chomiczewska reprezentująca firmę Hobby Sport z Kietrza.

Nad całością imprezy czuwał „Koziołek – Zaksiołek”, który także zabawiał dzieci m.in. pozując do zdjęć. Po licznych aktywnych atrakcjach można było udać się do bufetu, w którym serwowano zimne i ciepłe napoje, ciasta, słodycze jak również ciepły posiłek w formie bigosu i kiełbaski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom prywatnym za pomoc w organizacji imprezy. Imiennie chcemy także podziękować Konstantemu, który przyjechał do nas z obsługą video z powietrza. Dzięki niemu, możemy podziwiać Grobniki i okolice z lotu ptaka.

W tym dniu jak zwykle pogoda nie zawiodła. Dzieci wraz z rodzicami bawili się do późnego popołudnia. Cieszymy się, że wszyscy byli zadowoleni i dziękujemy Wam za tak liczne przybycie!

Do zobaczenia za rok!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.