Człowiek Roku NTO

0
Człowiek Roku NTO / © fot. M. Kitka

W środę, 7 czerwca br. o godz. 17:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się uroczysta gala „Złotych Spinek”, podczas której wręczono nagrody wybitnym opolanom oraz laureatom plebiscytu „Człowiek Roku 2016’” na szczeblu powiatowym i wojewódzkim


W lutym i marcu tego roku miał miejsce zorganizowany przez Nową Trybunę Opolską plebiscyt w czterech kategoriach: samorządność i społeczność lokalna, kultura, działalność społeczna i charytatywna oraz biznes.

Człowiek Roku NTO / © fot. M. Kitka

Z przyjemnością informujemy, że statuetki „Człowiek Roku” otrzymali: starosta głubczycki – Józef Kozina w kategorii samorządność i społeczność lokalna, Maria Farasiewicz – nauczycielka j. polskiego ZSM w Głubczycach w kat. kultura, Małgorzata Krywko-Trznadel – dyrektor DPS w Klisinie w kat. działalność społeczna i charytatywna oraz właściciele Firmy „Biochem” z Kietrza – Stanisław Jabłoński i Dariusz Czyż w kat. biznes.

Ponadto Józef Kozina, Maria Farasiewicz oraz Małgorzata Krywko-Trznadel stanęli także na podium wojewódzkim.

Oto starosta głubczycki zdobył wyróżnienie, nominowany do prestiżowej nagrody – „Złotej Spinki”! Z kolei Maria Farasiewicz zdobyła II miejsce w kategorii kultura w plebiscycie „Człowiek Roku” województwa opolskiego, zaś Małgorzata Krywko-Trznadel III miejsce w kat. działalność społeczna.

Warto dodać, że wśród uczestników gali, laureatów, nominowanych, przybyłych gości byli przedstawiciele świata kultury, nauki, biznesu, samorządowcy na czele z marszałkiem województwa, wojewodą i prezydentem miasta Opole.

Laureaci „Złotych Spinek” i plebiscytu „Człowiek Roku” to ludzie z pasją, którzy, działając aktywnie na poziomie lokalnym, swoją pracą i oddaniem budują małe ojczyzny, czyli powiaty. Są społecznikami, myślą twórczo i nieszablonowo, a w pracę na rzecz innych wkładają serce.

Człowiek Roku NTO / © fot. M. Kitka

Gratulujemy naszym reprezentantom zdobycia zaszczytnych tytułów, życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności tak w życiu osobistym, zawodowym jak i społecznym.

Więcej o naszych laureatach w wydaniu NTO z 9 czerwca 2017 r., na stronie internetowej NTO oraz TVP Opole.

Redakcja ZSM

Poprzedni artykułZagraj mi piękny Cyganie
Następny artykułWiadomości TV Pogranicze 2017.06.06
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804