Człowiek Roku NTO

0
Człowiek Roku NTO / © fot. M. Kitka

W środę, 7 czerwca br. o godz. 17:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się uroczysta gala „Złotych Spinek”, podczas której wręczono nagrody wybitnym opolanom oraz laureatom plebiscytu „Człowiek Roku 2016’” na szczeblu powiatowym i wojewódzkim


W lutym i marcu tego roku miał miejsce zorganizowany przez Nową Trybunę Opolską plebiscyt w czterech kategoriach: samorządność i społeczność lokalna, kultura, działalność społeczna i charytatywna oraz biznes.

Człowiek Roku NTO / © fot. M. Kitka

Z przyjemnością informujemy, że statuetki „Człowiek Roku” otrzymali: starosta głubczycki – Józef Kozina w kategorii samorządność i społeczność lokalna, Maria Farasiewicz – nauczycielka j. polskiego ZSM w Głubczycach w kat. kultura, Małgorzata Krywko-Trznadel – dyrektor DPS w Klisinie w kat. działalność społeczna i charytatywna oraz właściciele Firmy „Biochem” z Kietrza – Stanisław Jabłoński i Dariusz Czyż w kat. biznes.

Ponadto Józef Kozina, Maria Farasiewicz oraz Małgorzata Krywko-Trznadel stanęli także na podium wojewódzkim.

Oto starosta głubczycki zdobył wyróżnienie, nominowany do prestiżowej nagrody – „Złotej Spinki”! Z kolei Maria Farasiewicz zdobyła II miejsce w kategorii kultura w plebiscycie „Człowiek Roku” województwa opolskiego, zaś Małgorzata Krywko-Trznadel III miejsce w kat. działalność społeczna.

Warto dodać, że wśród uczestników gali, laureatów, nominowanych, przybyłych gości byli przedstawiciele świata kultury, nauki, biznesu, samorządowcy na czele z marszałkiem województwa, wojewodą i prezydentem miasta Opole.

Laureaci „Złotych Spinek” i plebiscytu „Człowiek Roku” to ludzie z pasją, którzy, działając aktywnie na poziomie lokalnym, swoją pracą i oddaniem budują małe ojczyzny, czyli powiaty. Są społecznikami, myślą twórczo i nieszablonowo, a w pracę na rzecz innych wkładają serce.

Człowiek Roku NTO / © fot. M. Kitka

Gratulujemy naszym reprezentantom zdobycia zaszczytnych tytułów, życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności tak w życiu osobistym, zawodowym jak i społecznym.

Więcej o naszych laureatach w wydaniu NTO z 9 czerwca 2017 r., na stronie internetowej NTO oraz TVP Opole.

Redakcja ZSM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.