Marek Piekarczyk [foto]

0
Marek Piekarczyk - Dni Głubczyc 2017 / © fot. M. Kitka

Gwiazda wieczoru Marek Piekarczyk z zespołem w składzie: Tadeusz Apryjas, Jacek Borowiecki. Projekt “Marek Piekarczyk akustycznie”


Zaczniemy od końca. Stało się. Dni Głubczyc 2017 mamy za sobą, szast prast. Pogoda była łaskawsza tego roku, choć dość skutecznie zatrzymała sporą część widzów w domach drugiego dnia. Mimo niedogodności zebrała się spora grupa osób na rynku aby wysłuchać naprawdę ciekawego koncertu w wykonaniu wokalisty polskiego, rockowego zespołu TSA, Marka Piekarczyka (m.in. jurora programu TV “The Voice of Poland”).

Oczywiście nie grało TSA, ale zaproszeni przyjaciele Pana Marka: Tadeusz Apryjas (gitara) i Jacek Borowiecki (cajon). Całość zaprezentowała się naprawdę smacznie i wyjątkowo, choć zdecydowanie inaczej niż rok temu Varius Manx. Tym razem było kameralnie, z mniejszą pompą. Czy to nie aby cisza przed burzą w przyszłym roku? Losy-głosy publiczności idą w kierunku IRY. Co będzie, zobaczymy.

Wracając do koncertu Marka Piekarczyka. Kto był i słyszał, na pewno pozostanie zadowolony. Repertuar, wykonanie wokalno-instrumentalne, kontakt z publicznością były na poziomie profesjonalnym. Czego jednak innego spodziewać się po muzykach tej klasy? Chyba tylko więcej bisów na koniec.

Mateusz Kitka

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Poprzedni artykułKolejny rajd rowerowy ZS z Lisięcic
Następny artykułŚwięto Śląskiego Oddziału Straży Granicznej
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804