Gazela Biznesu 2016 dla Głubczyckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

0

Głubczyckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. laureatem XVII Edycji Rankingu Gazele Biznesu 2016


Głubczyckie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o. została laureatem XVII Edycji Rankingu Gazele Biznesu 2016. Uroczysta gala wręczenia Gazel Biznesu, corocznych nagród przyznawanych przez redakcję „Pulsu Biznesu” dla najprężniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw, odbyła się 1 lutego 2017 roku w katowickiej Akademii Muzycznej.

Nagrodę potwierdzającą przynależność spółki do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm, odebrał Pan Adam Ratuś Prezes Zarządu Spółki.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz “Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Marcin Grabuńczyk Pełnomocnik Zarządu

www.wodociagi-glubczyce.pl

Źródło: Puls Biznesu