Akcja honorowego oddawania krwi z Mleczarnią “Turek”

0

Tydzień Zdrowia i Bezpieczeństwa w Pracy w Mleczarni “Turek” Sp. z o.o.


Mleczarnia „Turek” Sp. z o.o., Zakład w Głubczycach, w ramach Polityki Zdrowia i Bezpieczeństwa Pracy już po raz piąty organizuje dla swoich pracowników Tydzień Zdrowia i Bezpieczeństwa w Pracy. W tym roku wydarzenia związane z tym świętem będą odbywać się w dniach 24-28 kwietnia.

Tegoroczna edycja poświęcona będzie tematyce propagowania zdrowego trybu życia poprzez właściwą dietę i ćwiczenia. Chcemy uświadomić pracownikom jak istotne jest dbanie o zdrowie, kondycję, i jak przekłada się to na efektywność w pracy. W ramach organizowanych przez nas wydarzeń, przeprowadzimy także akcję honorowego krwiodawstwa.

25 kwietnia, w godzinach przedpołudniowych (od 9:00 do 12:00), na terenie naszego Zakładu przy ul. Raciborskiej 36 będzie można charytatywnie oddać krew w autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Opola.

Zachęcamy osoby spoza Zakładu, przyjaciół firmy, mieszkańców powiatu i miasta Głubczyce do przyłączenia się do tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Poprzedni artykułPodsumowanie HAZ i WOŚP
Następny artykułXII Marsz Pamięci [FOTO]
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804