Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

0
Otwarcie sezonu motocyklowego 2017 / © fot. M. Kitka

25 marca na Rynku w Głubczycach rozpoczęto uroczyście sezon motocyklowy


W samo południe 25 marca motocykliści z Głubczyc i okolic spotkali się pod ratuszem, skąd wyruszyli do Braciszowa, gdzie w Kościele Parafialnym została odprawiona msza święta za wszystkich jeżdżących motocyklami.

Po mszy ksiądz proboszcz Krzysztof Wójtowicz poświęcił motocykle i rozpoczęła się parada, która przejechała przez: Mokre Kolonia, Radynię, Krasne Pole, Chomiążę, Pietrowice wracając do Braciszowa.

Na placu sportowym odbył się piknik, podczas którego w miłej atmosferze przy ognisku, kiełbasce, muzyce głubczyckiej kapeli ALTANKA i pokazie pierwszej pomocy przeprowadzonym przez młodzież z LO w Głubczycach pod kierownictwem pani Jolanty Kruk, minęło popołudnie. Sezon motocyklowy 2017 na głubczyckiej ziemi uważamy za otwarty.

Pozdrawiamy. Motocykliści.

Poprzedni artykuł10. Otwarte Serca [FOTO]
Następny artykułPTK i ludzie z pasją
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804