Raport zdarzeń KP PSP 2017.03.6-12

0
Raport zdarzeń KP PSP 2017.03.6-12 / © fot. KP PSP Głubczyce

W okresie od 6 do 12 marca odnotowaliśmy 7 zdarzeń i było to 6 miejscowych zagrożeń i 1 pożar


6 marca usuwaliśmy niebezpiecznie zwisający konar drzewa nad przejściem dla pieszych w Głubczycach na ul.Wałowej oraz usuwaliśmy drzewo przewrócone na drogę w Michałkowicach.

8 marca sprawdzaliśmy w Głubczycach przy ul.Kozielskiej mieszkanie na obecność tlenku węgla. W tym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. 9 marca zabezpieczaliśmy drogę wojewódzką 416 pomiędzy Kietlicami a Klisinem w związku z naniesionym błotem przez maszyny rolnicze. 10 marca strażacy z OSP Lewice gasili pożar sadzy w kominie w swojej miejscowości.

Tego samego dnia w miejscowości Gadzowice doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych marki Skoda i Audi. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i zabrana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala przed przybyciem jednostki straży pożarnej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w obu pojazdach, odłączeniu dopływu gazu LPG oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych.

kpt. mgr inż. Waldemar Hołownia

Źródło: KP PSP Głubczyce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.