“Przebój sezonu” [FOTO]

0

11 marca na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach gościliśmy plejadę polskich aktorów


W postacie z “Przeboju sezonu” wcielili się Artur Dziurman (Staszek/Daniel), Andrzej Zaborski (Marian), Ewa Kuklińska (Liliana) oraz Katarzyna Jamróz (Dorota).

Swą wspaniałą grą aktorską przenieśli widzów w inny świat – świat polskiej komedii, intryg i “wielkiego” show-biznesu. Pozostanie tajemnicą, czy Stasiek nie był rzeczywiście dezerterem z pobliskiego więzienia dosłownie po drugiej stronie ulicy?

Artur Dziurman jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Był aktorem teatru Bagatela, a od 1989 roku aktorem Narodowego Starego Teatru w Krakowie. Występował m.in. w “Klanie”, “Pensjonacie pod Różą”, “Dublerach”, “Czasie honoru”, “Bogowie”, “Maria Słodowska-Curie”.

Ewa Kuklińska jest aktorką, tancerką, choreografem i piosenkarką. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Warszawie oraz Le Académie International la Dance (Międzynarodową Akademię Tańca) i Schola Cantorum (Szkołę Śpiewu) w Paryżu. Występowała m.in. w “Niani”, “Heli w opałach”, “Niezłomnym w Nazarecie”, “Złotym pociągu”.

Andrzej Zaborski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Aktor i reżyser teatralny, filmowy i telewizyjny. Znany m.in. z “U Pana Boga za piecem”, “Dzień świra”, “Wesele”, “Kryminalni”, “Pitbull”, “U Pana Boga w ogródku”, “U Pana Boga za miedzą”, “Ojcec Mateusz”, “Drogówka”.

Katarzyna Jamróz jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach i PWST w Krakowie. Laureatka Grand Prix na XIV Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wchodzi w skład artystów krakowskiego kabaretu Loch Camelot. Występowała m.in w “Ojciec Mateusz”, “Prawo Agaty”, “Plebania”, “Na kocią łapę”, “Na dobre i na złe”, “Kryminalni”.

Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości Producenta (WM).

Mateusz Kitka

Poprzedni artykułXII Marsz Pamięci
Następny artykułList gończy za Grobniczaninem
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.