“Przebój sezonu” [FOTO]

0

11 marca na deskach sceny Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach gościliśmy plejadę polskich aktorów


W postacie z “Przeboju sezonu” wcielili się Artur Dziurman (Staszek/Daniel), Andrzej Zaborski (Marian), Ewa Kuklińska (Liliana) oraz Katarzyna Jamróz (Dorota).

Swą wspaniałą grą aktorską przenieśli widzów w inny świat – świat polskiej komedii, intryg i “wielkiego” show-biznesu. Pozostanie tajemnicą, czy Stasiek nie był rzeczywiście dezerterem z pobliskiego więzienia dosłownie po drugiej stronie ulicy?

Artur Dziurman jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Był aktorem teatru Bagatela, a od 1989 roku aktorem Narodowego Starego Teatru w Krakowie. Występował m.in. w “Klanie”, “Pensjonacie pod Różą”, “Dublerach”, “Czasie honoru”, “Bogowie”, “Maria Słodowska-Curie”.

Ewa Kuklińska jest aktorką, tancerką, choreografem i piosenkarką. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Warszawie oraz Le Académie International la Dance (Międzynarodową Akademię Tańca) i Schola Cantorum (Szkołę Śpiewu) w Paryżu. Występowała m.in. w “Niani”, “Heli w opałach”, “Niezłomnym w Nazarecie”, “Złotym pociągu”.

Andrzej Zaborski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Aktor i reżyser teatralny, filmowy i telewizyjny. Znany m.in. z “U Pana Boga za piecem”, “Dzień świra”, “Wesele”, “Kryminalni”, “Pitbull”, “U Pana Boga w ogródku”, “U Pana Boga za miedzą”, “Ojcec Mateusz”, “Drogówka”.

Katarzyna Jamróz jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach i PWST w Krakowie. Laureatka Grand Prix na XIV Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wchodzi w skład artystów krakowskiego kabaretu Loch Camelot. Występowała m.in w “Ojciec Mateusz”, “Prawo Agaty”, “Plebania”, “Na kocią łapę”, “Na dobre i na złe”, “Kryminalni”.

Zdjęcia wykonane dzięki uprzejmości Producenta (WM).

Mateusz Kitka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.