Człowiek roku 2016 NTO

0

Burmistrz Adam Krupa otrzymał nominację redakcji “Nowej Trybuny Opolskiej” do tytułu Człowiek Roku 2016 w kategorii “Samorząd i społeczność lokalna”


Redakcja doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, a w szczególności działania na rzecz odbudowy zabytkowego ratusza.

(CRS.14)
SMS pod nr 72355 o treści CRS.14

Człowiek Roku to rozwinięcie naszego trwającego już dwie dekady plebiscytu Złote Spinki – mówi Krzysztof Zyzik, redaktor naczelny Nowej Trybuny Opolskiej i portalu nto.pl. – Różnica polega na tym, że Spinki przyznaje kapituła, a tytuł Człowieka Roku – sami Czytelnicy.

Spośród głubczyckich osobistości, nominowali zostali m.in. (w różnych kategoriach): Józef Kozina, Elżbieta Kubal, Adam Buchaniec, Zbigniew Leżański, Wojciech Jurkiewicz, Andrzej Skałecki, Małgorzata Krywko-Trznadel, Elżbieta Małko-Kołodziej, Ryszard Kańtoch, Tadeusz Eckert, Barbara Piechaczek, Waldemar Lankauf, Zbigniew Ziółko, Jan Wac.

Zapraszamy do głosowania na wybranych kandydatów!

Wybierają Państwo!

To Państwo wybieracie laureatów w Opolu oraz w każdym z 11 powiatów województwa opolskiego. Głosowanie w powiatach potrwa do 28 lutego. Laureaci w każdej kategorii plebiscytu, w Opolu i wszystkich powiatach, zdobędą tytuły Człowieka Roku Powiatu. Dodatkowo na początku marca zwycięzcy z Opola i powiatów wezmą udział w wojewódzkim finale plebiscytu, w którym – zachowując dotychczas zdobyte głosy – powalczą o tytuły Człowieka Roku Opolszczyzny 2016 i dodatkowe nagrody.

Więcej informacji na: www.nto.pl/czlowiek

Pozostali nominowanie z powiatu głubczyckiego:

http://www.nto.pl/serwisy/a/czlowiek-roku-2016-powiat-glubczycki-wyniki,11756062/

Więcej informacji na temat konkursu:

http://www.nto.pl/wiadomosci/a/czlowiek-roku-2016-glosowanie-trwa-jeszcze-mozna-zglosic-kandydatow,11688482/

Źródło: Na podstawie nto.pl/czlowiek

Poprzedni artykułMity żywieniowe XXI w.
Następny artykułHarcerska Akcja Zimowa 2017
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804