“Przebój sezonu” [spektakl]

0

Zapraszamy na spektakl “PRZEBÓJ SEZONU” w MOK w Głubczycach. Rewelacyjna obsada polskich aktorów


Zającówna, Lewińska, Potocka, Kuklińska, Borys, Jamróz, Siudym, Damięcki, Kordek, Ibisz, Dziurman, Milowicz.

Producent: Leszek Kwiatkowski, reżyseria Krzysztof Jaroszyński, scenografia: Małgorzata Filipiak Kwiatkowska, kostiumy: Barbara Czerwińska Capko, reżyseria dźwięku i światła: Andrzej Wyrembski.

 KIEDY:  11.03.2017 r. / sobota 
 GODZ.:  16:00 
 CENA BILETU:  indywidualne – 65 zł / grupowe – 60 zł (min. 15 osób) 

Rezerwacji biletów można dokonać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głubczycach. Opis sztuki na plakacie.


Przebój sezonu – komedia nieprzewidywalna

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. I chociaż żona romansuje z jego impresariem, który w dodatku oszukuje go w rozliczeniach, a asystentka z trudem znosi nieustanne do niej zaloty Mistrza, to jego życie wydaje się bajką… do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia. Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca – to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka-Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan, w który nieświadomie wciąga resztę domowników, a nawet samego Mistrza.

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok będzie spijał nektary Twojej kariery.

To przedstawienie o tym, że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.

Nawet się nie spodziewasz… JAKIE!!!

Serdecznie zapraszamy!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.