W Estonii w dniach 9-11.12.2016 r. odbył się Międzynarodowy Turniej Juniorów U-17


Nasz klub reprezentowało troje zawodników Kordian Kobylnik, Maciej Matusz i Bartosz Gałązka. W zawodach brały udział reprezentacje Szkocji, Estonii, Białorusi, Szwecji, Rosji, Litwy, Łotwy, Turcji, Holandii, Finlandii, Portugalii i Ukrainy.

Naszych zawodników czekało wielkie wyzwanie, gdyż na starcie stanęli medaliści Mistrzostw Europy z Kazania. Bardzo dobrze spisali się chłopcy w grze podwójnej. Para Maciek Matusz i Bartek Gałązka zdobyli pierwsze miejsce pokonując zdecydowanie w meczu finałowym przeciwników z Rosji. Dobry występ zanotował również Kordian Kobylnik, w grze mieszanej uzyskał piątą lokatę.

Serdecznie gratulujemy!

LKS Technik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.