Zostały już tylko 3 tygodnie, by zgłosić się na CASTING do konkursu Miss Opolszczyzny 2017


Do 31 grudnia 2016 roku czekamy na ostatnie zgłoszenia kandydatek do konkursu Miss Opolszczyzny 2017.

Konkurs piękności organizowany przez Annę Pabiś Wicemiss Polski 2013. Wybory Miss Opolszczyzny pełnią rolę eliminacji do najbardziej prestiżowych wyborów w kraju, czyli Miss Polski.

Anna Pabiś
Anna Pabiś / © fot. AP

Udział w konkursie jest ogromną przygodą, ale i ciężką pracą. Dla wielu dziewcząt jest szansą na zrealizowanie swoich ambicji, życiowych planów, a także początkiem kariery w świecie reklamy czy modelingu – mówi Anna Pabiś II Wicemiss Polski 2013.
Dziewczyny poznają nowych ludzi, postawią przed sobą nowe cele, spotkają się ze znanymi projektantami i ludźmi show-biznesu. Miss Opolszczyzny to prawdziwa przygoda – dodaje organizatorka konkursu.

ZGŁOSZENIA ON-LINE
Warunkiem koniecznym jest rejestracja on-line. Wystarczy wejść na stronę www.missopolszczyzny.pl następnie kliknąć na zakładkę ZGŁOŚ SIĘ i wypełnić bardzo krótki formularz przesyłając 2 fotografie (twarzy oraz sylwetki ciała). Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2016 roku.

Podstawowe warunki udziału w konkursie Miss Opolszczyzny:
– Wiek 17 – 27 lata
– Bezdzietna panna
– Obywatelstwo polskie lub karta pobytu

CASTING STACJONARNY / Gdzie i kiedy
Casting do konkursu Miss Opolszczyzny 2017 odbędzie się 21 stycznia 2017 roku o godz. 12:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym ul. Wrocławska 158 w Opolu.

Na casting koniecznie zabierz ze sobą:
– Sukienkę koktajlową
– Dwuczęściowy kostium kąpielowy
– Buty na wysokim obcasie
– Gumkę do włosów
– Dowód osobisty / legitymację szkolną
– Dobry humor 😉

ZOBACZ…
Jak wyglądała Gala Finałowa 2016:

Jak wyglądały przygotowania do konkursu 2016 możesz zobaczyć na kanale YT Miss Opolszczyzny: YouTube Miss Opolszczyzny

Poprzedni artykułSylwester w Bogdanowicach
Następny artykułPamięci ofiar stanu wojennego
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804