Mamy stypendystkę Prezesa Rady Ministrów


Uczennica Zespołu Szkół Mechanicznych w Głubczycach, Monika Smosna z klasy 4A Technikum Ekonomicznego, otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2015/2016.

Wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 24 listopada 2016 o godz. 10:00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń liceum ogólnokształcącego lub technikum, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Może to być też szkolny geniusz, wykazujący szczególne uzdolnienia w jakiejś dziedzinie, z resztą radzący sobie co najmniej dobrze. Takich uczniów w minionym roku szkolnym w całej Opolszczyźnie było 92.

Stypendyści otrzymali z rąk Opolskiego Kuratora Oświaty dyplomy. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dorota Wróbel

Źródło: www.zsm.powiatglubczycki.pl

Poprzedni artykułWspomnienie o śp. Bolesławie Kufalskim
Następny artykułDesign thinking ZSM
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.