Podsumowanie roku PCK

0
Wręczenie odznaczeń PCK i podsumowanie roku / © fot. M. Kitka

W dniu 24.11.2016 r. o godz. 17:00 w Urzędzie Miejskim w Głubczycach odbyło się jak co roku spotkanie krwiodawców.


W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Opolskiego Zarządu Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Opolu Pan Ryszard Furtak, zastępca burmistrza Urzędu Miejskiego w Głubczycach pan Kazimierz Bedryj, rzecznik idei Polskiego Czerwonego Krzyża w Głubczycach pani Maria Farasiewicz, pani Beata Lehun koordynator akcji poboru krwi w Zespole Szkół Mechanicznych w Głubczycach oraz nasi krwiodawcy.

W trakcie spotkania zostało odczytane sprawozdanie za rok 2016 oraz wręczane były odznaczenia Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi za ilość oddanej krwi I, II i III stopnia.

III stopnia dla Elżbiety Baran, Wioletty Makselan, Piotra Proskurnickiego, Grzegorza Żelazny, Józefa Knopek, Michała Podgórzec, Mariusza Pańczyszyna i Krzysztaofa Pachowicza, II stopnia dla Grzegorza Żelazny i I stopnia dla Szymona Antoszczyszyna i Sławomira Chałek.

Zostały również wręczone podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Głubczycach, Zespołu Szkół Mechanicznych w Głubczycach oraz Pani Marii Farasiewicz rzecznika idei czerwonokrzyskiej i Beaty Lehun. Podziękowania również należą się naszym strażakom z OSP w Grobnikach za wspieranie poczynań i ofiarną działalność na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Klubu Honorowych Dawców Krwi w Głubczycach.

Korzystając z okazji, pragniemy również zaprosić państwa na nasze akcje poboru krwi pod Urząd Miejski w Głubczycach w każdy trzeci poniedziałek miesiąca od godziny 9 do 12.

PCK o. Głubczyce

Poprzedni artykułO sukcesie Maćka Alberta
Następny artykułGłos Głubczyc / 2016 grudzień
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804