18. Festiwal Piosenki Ekologiczno-Prozdrowotnej

0
18. Festiwal Piosenki 2016 / © fot. M. Kitka

17.11.2016 r. odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury Festiwal Piosenki Ekologiczno-Prozdrowotnej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Tadeusza Kościuszki w Głubczycach.


Był on podzielony na osiem kategorii: soliści przedszkoli, zespoły przedszkoli, soliści klas I-III, zespoły klas I-III, soliści klas IV-VI, zespoły klas IV-VI, soliści gimnazjum oraz zespoły gimnazjalne. W konkursie brały udział szkoły z Głubczyc i okolic. Nauczyciele włożyli wiele serca i ciężkiej pracy w przygotowanie utworów uświetniających imprezę, przygotowanie przepięknej dekoracji oraz ogólną organizację imprezy. Występy uczestników były cudowne. W przerwie festiwalu, gdy jurorzy poszli na obrady, występowali: skrzypkowie i akordeoniści – uczniowie naszej szkoły. Były też występy taneczne w wykonaniu klasy IV c. Natomiast uczniowie szkoły specjalnej przygotowali występ z ruchem scenicznym. Festiwal uświetniły także pokazy karate.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sądząc po minach widowni, festiwal bardzo się podobał.

Anita Juzwiszyn, klasa IV c

Poprzedni artykułZ wizytą u burmistrza – anonimy
Następny artykułBiwak Harcerskich Drużyn Pożarniczych
Wydarzenia, newsy, wywiady, fotorelacje z gminy Głubczyce. Portal współpracuje z miesięcznikiem "Głos Głubczyc" i TV Pogranicze. TwojeGlubczyce.pl to Twój portal regionalny! Jeśli masz informację o ciekawym wydarzeniu, napisz! kontakt@twojeglubczyce.pl tel.: +48 600 806 804