Nagroda firmy Galmet wręczona Szkole Podstawowej nr 2 w Głubczycach


Podczas uroczystego apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Głubczycach otrzymała od firmy Galmet voucher na 28 750 zł do wykorzystania na innowacyjny sprzęt grzewczy.

Nagroda Galmet dla SP2 / © fot. M. Kitka
Nagroda Galmet dla SP2 / © fot. M. Kitka

Szkoła z Głubczyc brała udział w zorganizowanej przez Galmet kampanii „Ciepło z klasą” i w „Wielkiej dogrywce” – drugim etapie tej akcji społecznej – okazała się najaktywniejszą w Polsce. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, lokalnej społeczności do podstawówki trafi ekologiczne ogrzewanie.

Jako organizatorzy możemy z dumą powiedzieć, że tym co najważniejsze i najpiękniejsze w tej kampanii, jest fakt, że przedsięwzięcie to przyczyniło się do pomocy tysiącom uczniów i nauczycieli w całej Polsce. Udało się przybliżyć promocje Urządzeń Odnawialnych Źródeł Energii. Jestem dumny, że nasza akcja przyciągnęła tak liczne grono uczestników i sympatyków, którzy chętnie wspierali swoją szkołę , często angażując przy tym lokalną społeczność i władzę” mówi Robert Galara, wiceprezes Galmet.

Warto przypomnieć, że jest to druga szkoła z Głubczyc, która w kampanii „Ciepło z klasą” otrzymała voucher na ekologiczne systemy grzewcze. W pierwszym etapie kampanii III miejsce zajęło Gimnazjum nr 1.

Galmet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.