Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu.

Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego?


Bilety na spektakl “Mężczyzna idealny” w dn. 23.11 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głubczycach zostały już wyprzedane… ale nic straconego! Z powodu tak dużego zainteresowania odbędzie się również drugi spektakl o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji biletów w sekretariacie MOK lub pod nr. tel 77 485 21 51.

Kiedy: 23 listopada / środa
Gdzie: MOK w Głubczycach
Godzina: godz. 17:00

Producent: Leszek Kwiatkowski
Reżyseria: Stefan Friedmann
Scenografia/kostiumy: Małgorzata Filipiak Kwiatkowska
Realizacja dźwięku i światła: Mariusz Telicki

Więcej informacji na: www.mezczyzna-idealny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.