Współpraca polskiej i czeskiej Policji

„Bezpiecznie na drogach w pograniczu - wsparcie prewencji i wspólne rozwiązywanie problemów” to już kolejna akcja prewencyjna dotycząca ruchu drogowego na terenie pogranicza czesko-polskiego

0
Współpraca policjantów PL CZ / © fot. Policja

„Bezpiecznie na drogach w pograniczu – wsparcie prewencji i wspólne rozwiązywanie problemów” to już kolejna akcja prewencyjna dotycząca ruchu drogowego na terenie pogranicza czesko-polskiego


Podczas działań prowadzonych na terenie Republiki Czeskiej patrole skupiły się przede wszystkim na kontroli stanu technicznego pojazdów.

Wczoraj policjanci ruchu drogowego głubczyckiej komendy pełnili służbę wspólnie z czeskimi policjantami. Podczas działań prowadzonych na terenie pogranicza polsko-czeskiego patrole przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu Window Tint and Reflectivity Meter skupiły się przede wszystkim na kontroli stanu technicznego pojazdów oraz badaniu przepuszczalności światła w szybach samochodowych.

W działaniach wykorzystane zostały także urządzenia, które pozwalają z dużej odległości monitorować i dokumentować ryzykowne zachowania uczestników ruchu drogowego.

Akcja to kolejny przykład bardzo dobrej współpracy policjantów polskich i czeskich.

Źródło: glubczyce.policja.gov.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wprowadź swoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.